Penziony Jeseníky – Ubytování Jeseníky

Penzion U Hradilů

Vrbno pod Pradědem

+420­ 602­ 560­ 763
CZ
CZ
CZ
CZ

Ubytovací řád a informace pro rekreanty

Vážení hosté,
jsme rádi, že jste si pro Vaši rekreaci vybrali právě náš penzion. Dovolte nám několik stručných informací o provozu penzionu a organizačních pokynech, které Vám usnadní orientaci a jak doufáme, i zpříjemní Váš pobyt u nás.

 1. V den příjezdu se můžete ubytovat od 14:00 hod.
 2. Ubytování bude poskytnuto jen osobám, které předloží osobní doklady k zápisu do ubytovací knihy. V případě skupinového ubytování (školy, lyžař. kurzy, dětské tábory, atp.) vedoucí skupiny předloží seznam se jménem, příjmením, rodným číslem, adresou a číslem průkazu totožnosti členů skupiny.
 3. Osobní doklady si můžete poté vyzvednout v baru.
 4. Svazek klíčů od pokoje obsahuje minimálně tři klíče: od hlavního vchodu, pokoje a skřínky na boty. Botníky jsou umístěny v suterénu budovy. Prosíme, přezouvejte se.
 5. Máte-li objednanou plnou penzi či polopenzi, strava se podává každý den v jídelně pro ubytované hosty a to:
  snídaně: 8:00 hod (várnice s čajem, kávou jsou v kuchyňce u jídelny pro ubytované)
  oběd: 12:00 hod  
  večeře: 18:00 hod  
  V případě individualních požadavků na výdej stravy je nutné (vzhledem k provozu restaurace) se předem dohodnout s personálem na baru.
 6. Pro ubytované hosty je k dispozici malá kuchyňka (rychlovarná konvice, mikrovlnka) sloužící k příhřevu stravy, případně přípravě čaje, kávy či vlastní stravy pro nejmenší děti. Žádáme Vás, aby jste v prostorách kuchyňky udržovali pořádek a brali ohled na ostatní ubytované. Není v silách personálu nepřetržitě tyto prostory udržovat v čistotě. Pokud chcete být plně obslouženi použijte restauraci.
 7. V jídelně máte k dispozici jídelníček s výběrem jídla. Prosíme, označte si vybraný druh pokrmu vždy nejpozději den předem a to dopoledne.
 8. Restaurace je otevřena od 11:00 do 21:00.
 9. Žádáme Vás, abyste neladili televizní programy. Jsou naladěny na maximum. V prostorách penzionu máte k dispozici WI-FI přípojení zdarma.
 10. V kanceláři si můžete zdarma zapůjčit pálky na ping-pong, soft-tenis, badminton, karty, stolní hry. V pivnici je k dispozici kulečnik.
 11. V suterénu budovy je malá dětská tělocvična. Klíče si můžete vyzvednout na baru. Po odchodu z herny ji opět uzamkněte.
  Za bezpečnost dětí jsou odpovědni rodiče, případně právní zástupce! Prosíme, nenechávejte malé děti bez dozoru. Hračky v herně jsou určeny pro širší věkovou kategorii dětí a pro malé děti mohou být některé hračky nebezpečné (malé součástky atp.)! Dbejte opatrnosti. Neodnášejte hračky na pokoje. Žádáme Vás, abyste udržovali čistotu a pořádek v těchto prostorách. Poškodí-li se některé hračky či vybavení, ihned to oznamte personálu penzionu, budou vyřazeny či opraveny.
 12. Z dalšího venkovního vybavení je k dispozici venkovní ohniště. Pro děti houpačky, prolézačky, pískoviště.
 13. Pro zpestření pobytu jsme schopni zajistit projížďky na koních, návštěvu jeskyní, krytého bazénu, atd.
 14. Psi a jiná domácí zvířata mohou být umístěna v ubytovací části nebo v kotci jen se souhlasem majitele a po uhrazení poplatku dle ceníku. Zvířata nesmí rušit ostatní ubytované hosty.
 15. Bez souhlasu majitele nepřemísťujte nábytek a zařízení pokojů. Nesmí se používat vlastní přímotopné spotřebiče a el. zařízení s výjimkou holících strojků, fénů a kulem.
 16. Ve vlastním zájmu si zamykejte pokoje a po 21 hod vchodové dveře. Při odchodu z budovy si berte klíče, ve večerních hodinách se budova zamyká.
 17. Úklid společných prostor se provádí dle potřeby (dopoledne). Pro úklid odpadků z pokojů postavte odpadkový koš před dveře.
 18. V celém objektu NEKUŘTE!
 19. V době od 22:00 hod do 6:00 hod je v ubytovací části nutno dodržovat noční klid.
 20. Vozidla parkujte na parkovišti za objektem.
 21. Pokud se u Vás na pokoji objeví závada či pokud nebudete s čímkoliv spokojeni (např. úklid), informujte nás. Problém se pokusíme co nejrychleji odstranit.
 22. V den odjezdu prosíme o opuštění pokoje nejpozději do 10:00 hod. V případě nedodržení dané doby, může být účtován další den.
 23. Při skončení pobytu předá host klíče v restaurci. Případná ztráta bude hrazena ubytovaným ve výši 1000,- Kč.
 24. Personál penzionu provede kontrolu pokoje po ukončení pobytu. Případnou škodu na zařízení je povinen ubytovaný uhradit v plném rozsahu.
 25. Při zrušení závazné přihlášky (písemné či elektronické) 14 dní před nástupem pobytu je záloha nevratná.
  Při ukončení pobytu během rekreace z důvodů ze strany rekreanta není nárok na vrácení poměrné částky za nevyčerpané služby.
 26. Nedodržování a porušování výše uvedených pokynů může mít za následek zrušení pobytu ze strany ubytovatele. Bez nároku na vrácení peněz.
 27. Lázeňský poplatek je zahrnut do ceny pobytu.

Děkujeme Vám, že budete tyto pokyny dodržovat a věříme, že se Vám u nás bude líbit. Příjemný pobyt.

V případě jakýchkoliv nesrovnalosstí se na nás prosím obraťte. Děkujeme

Kolektiv personálu Penzionu u Hradilů