Penziony Jeseníky – Ubytování Jeseníky

Penzion U Hradilů

Vrbno pod Pradědem

+420­ 602­ 560­ 763
CZ
CZ
CZ
CZ

Ubytovací řád a informace pro rekreanty

Vážení hosté,
jsme rádi, že jste si pro Vaši rekreaci vybrali právě náš penzion. Dovolte nám několik stručných informací o provozu penzionu a organizačních pokynech, které Vám usnadní orientaci a jak doufáme, i zpříjemní Váš pobyt u nás.

 1. V den příjezdu se můžete ubytovat od 14:00 hod.
 2. Ubytování bude poskytnuto jen osobám, které předloží osobní doklady k zápisu do ubytovací knihy. V případě skupinového ubytování (školy, lyžař. kurzy, dětské tábory, atp.) vedoucí skupiny předloží seznam se jménem, příjmením, rodným číslem, adresou a číslem průkazu totožnosti členů skupiny.
 3. Osobní doklady si můžete poté vyzvednout v baru.
 4. Svazek klíčů od pokoje obsahuje minimálně tři klíče: od hlavního vchodu, pokoje a skřínky na boty. Botníky jsou umístěny v suterénu budovy. Prosíme, přezouvejte se.
 5. Máte-li objednanou plnou penzi či polopenzi, strava se podává každý den v jídelně pro ubytované hosty a to:
  snídaně: 8:00 hod (várnice s čajem, kávou jsou v kuchyňce u jídelny pro ubytované)
  oběd: 12:00 hod  
  večeře: 18:00 hod  
  V případě individualních požadavků na výdej stravy je nutné (vzhledem k provozu restaurace) se předem dohodnout s personálem na baru.
 6. Pro ubytované hosty je k dispozici malá kuchyňka (rychlovarná konvice, mikrovlnka) sloužící k příhřevu stravy, případně přípravě čaje, kávy či vlastní stravy pro nejmenší děti. Žádáme Vás, aby jste v prostorách kuchyňky udržovali pořádek a brali ohled na ostatní ubytované. Není v silách personálu nepřetržitě tyto prostory udržovat v čistotě. Pokud chcete být plně obslouženi použijte restauraci.
 7. V jídelně máte k dispozici jídelníček s výběrem jídla. Prosíme, označte si vybraný druh pokrmu vždy nejpozději den předem a to dopoledne.
 8. Restaurace je otevřena od 11:00 do 21:00.
 9. Žádáme Vás, abyste neladili televizní programy. Jsou naladěny na maximum. V prostorách penzionu máte k dispozici WI-FI přípojení zdarma.
 10. V kanceláři si můžete zdarma zapůjčit pálky na ping-pong, soft-tenis, badminton, karty, stolní hry. V pivnici je k dispozici kulečnik.
 11. V suterénu budovy je malá dětská tělocvična. Klíče si můžete vyzvednout na baru. Po odchodu z herny ji opět uzamkněte.
  Za bezpečnost dětí jsou odpovědni rodiče, případně právní zástupce! Prosíme, nenechávejte malé děti bez dozoru. Hračky v herně jsou určeny pro širší věkovou kategorii dětí a pro malé děti mohou být některé hračky nebezpečné (malé součástky atp.)! Dbejte opatrnosti. Neodnášejte hračky na pokoje. Žádáme Vás, abyste udržovali čistotu a pořádek v těchto prostorách. Poškodí-li se některé hračky či vybavení, ihned to oznamte personálu penzionu, budou vyřazeny či opraveny.
 12. Z dalšího venkovního vybavení je k dispozici venkovní ohniště. Pro děti houpačky, prolézačky, pískoviště.
 13. Pro zpestření pobytu jsme schopni zajistit projížďky na koních, návštěvu jeskyní, krytého bazénu, atd.
 14. Psi a jiná domácí zvířata mohou být umístěna v ubytovací části nebo v kotci jen se souhlasem majitele a po uhrazení poplatku 80,- Kč/den/zvíře. Zvířata nesmí rušit ostatní ubytované hosty.
 15. Bez souhlasu majitele nepřemísťujte nábytek a zařízení pokojů. Nesmí se používat vlastní přímotopné spotřebiče a el. zařízení s výjimkou holících strojků, fénů a kulem.
 16. Ve vlastním zájmu si zamykejte pokoje a po 21 hod vchodové dveře. Při odchodu z budovy si berte klíče, ve večerních hodinách se budova zamyká.
 17. Úklid společných prostor se provádí dle potřeby (dopoledne). Pro úklid odpadků z pokojů postavte odpadkový koš před dveře.
 18. V celém objektu NEKUŘTE! Pro kuřáky je vyhrazena pivnice v suterénu budovy.
 19. V době od 22:00 hod do 6:00 hod je v ubytovací části nutno dodržovat noční klid.
 20. Vozidla parkujte na parkovišti za objektem.
 21. Pokud se u Vás na pokoji objeví závada či pokud nebudete s čímkoliv spokojeni (např. úklid), informujte nás. Problém se pokusíme co nejrychleji odstranit.
 22. V den odjezdu prosíme o opuštění pokoje nejpozději do 10:00 hod. V případě nedodržení dané doby, může být účtován další den.
 23. Při skončení pobytu předá host klíče v restaurci. Případná ztráta bude hrazena ubytovaným ve výši 1000,- Kč.
 24. Personál penzionu provede kontrolu pokoje po ukončení pobytu. Případnou škodu na zařízení je povinen ubytovaný uhradit v plném rozsahu.
 25. Při zrušení závazné přihlášky (písemné či elektronické) 15 dní před nástupem pobytu je záloha nevratná.
  Při ukončení pobytu během rekreace z důvodů ze strany rekreanta není nárok na vrácení poměrné částky za nevyčerpané služby.
 26. Nedodržování a porušování výše uvedených pokynů může mít za následek zrušení pobytu ze strany ubytovatele. Bez nároku na vrácení peněz.
 27. Lázeňský poplatek, který činí 12,- Kč/den/osoba je zahrnut do ceny pobytu.

Děkujeme Vám, že budete tyto pokyny dodržovat a věříme, že se Vám u nás bude líbit. Příjemný pobyt.

V případě jakýchkoliv nesrovnalosstí se na nás prosím obraťte. Děkujeme

Kolektiv personálu Penzionu u Hradilů